MIC5317-2.5YMT-TZ
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC5317-2.5YMT-TZ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5317-2.5YMT-TZ
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LDO 2.5V 0.15A 4TDFN
Duomenų lapai: MIC5317-2.5YMT-TZ.pdf
  • Pranešimas
MIC5317-2.5YMT-TZ specifikacijos
Dalies numeris MIC5317-2.5YMT-TZ Gamintojas Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LDO 2.5V 0.15A 4TDFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4943 pcs Duomenų lapas MIC5317-2.5YMT-TZ.pdf
Įtampa / srovė - išėjimas 1 200mA Įtampa - įėjimas Up to 6V
Įtampa - suskirstymas 4-DFN (1x1) Serija -
RoHS statusas Digi-Reel® Regulatorinė topologija 150mA
Polarizacija 4-UDFN Exposed Pad Kiti vardai 1611-MIC5317-2.5YMT-DKR
1611-MIC5317-2.5YMT-DKR-ND
1611-MIC5317-2.5YMT-TZDKR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Reguliuojančiųjų skaičius 0.18V @ 150mA
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas MIC5317-2.5YMT-TZ Dažnis - perjungimas Positive Fixed
Išplėstas aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V 150mA 4-DFN (1x1) apibūdinimas IC REG LDO 2.5V 0.15A 4TDFN
Dabartinis - rezultatas 2.5V Dabartinė - riba (min.) 1