MIC5317-2.8YM5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5317-2.8YM5-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5317-2.8YM5-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT23-5
Duomenų lapai: MIC5317-2.8YM5-TR.pdf
  • Pranešimas
MIC5317-2.8YM5-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC5317-2.8YM5-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 512468 pcs Duomenų lapas MIC5317-2.8YM5-TR.pdf
Įtampa (maks.) 0.31V @ 150mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 6V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753 PSRR 80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai MIC5317-2.8YM5TR
MIC5317-2.8YM5TR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 150mA SOT-23-5 Dabartinis - silpnas (Iq) 39µA
Dabartinis - rezultatas 150mA Valdymo funkcijos Enable