MIC5317-2.5YM5-T5
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC5317-2.5YM5-T5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5317-2.5YM5-T5
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LDO 2.5V 0.15A SOT23-5
Duomenų lapai: MIC5317-2.5YM5-T5.pdf
  • Pranešimas
MIC5317-2.5YM5-T5 specifikacijos
Dalies numeris MIC5317-2.5YM5-T5 Gamintojas Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LDO 2.5V 0.15A SOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5302 pcs Duomenų lapas MIC5317-2.5YM5-T5.pdf
Įtampa / srovė - išėjimas 1 200mA Įtampa - įėjimas Up to 6V
Įtampa - suskirstymas SOT-23-5 Serija -
RoHS statusas Digi-Reel® Regulatorinė topologija 150mA
Polarizacija SC-74A, SOT-753 Kiti vardai 1611-MIC5317-2.5YM5-T5DKR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Reguliuojančiųjų skaičius 0.18V @ 150mA
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas MIC5317-2.5YM5-T5 Dažnis - perjungimas Positive Fixed
Išplėstas aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V 150mA SOT-23-5 apibūdinimas IC REG LDO 2.5V 0.15A SOT23-5
Dabartinis - rezultatas 2.5V Dabartinė - riba (min.) 1