MIC5317-2.8YMT-T5
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5317-2.8YMT-T5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5317-2.8YMT-T5
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.8V 150MA 4DFN
Duomenų lapai: MIC5317-2.8YMT-T5.pdf
  • Pranešimas
MIC5317-2.8YMT-T5 specifikacijos
Dalies numeris MIC5317-2.8YMT-T5 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.8V 150MA 4DFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 245304 pcs Duomenų lapas MIC5317-2.8YMT-T5.pdf
Įtampa (maks.) 0.31V @ 150mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 6V
Tiekėjo prietaisų paketas 4-DFN (1x1) Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-UDFN Exposed Pad PSRR 80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai MIC5317-2.8YMTT5
MIC5317-2.8YMTT5-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 150mA 4-DFN (1x1) Dabartinis - silpnas (Iq) 39µA
Dabartinis - rezultatas 150mA Valdymo funkcijos Enable