DSPIC33FJ06GS102A-E/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ06GS102A-E/SO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSPIC33FJ06GS102A-E/SO
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 16BIT 6KB FLASH 28SOIC
Duomenų lapai: 1.DSPIC33FJ06GS102A-E/SO.pdf2.DSPIC33FJ06GS102A-E/SO.pdf
  • Pranešimas
DSPIC33FJ06GS102A-E/SO specifikacijos
Dalies numeris DSPIC33FJ06GS102A-E/SO Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 5224 pcs Duomenų lapas 1.DSPIC33FJ06GS102A-E/SO.pdf2.DSPIC33FJ06GS102A-E/SO.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-SOIC
Greitis 40 MIPs Serija dsPIC™ 33F
RAM dydis 256 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
I / O skaičius 21 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 6KB (2K x 24) FLASH 28-SOIC Duomenų keitikliai A/D 6x10b