DSPIC33FJ06GS102A-E/SP
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSPIC33FJ06GS102A-E/SP
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 16BIT 6KB FLASH 28SDIP
Duomenų lapai: 1.DSPIC33FJ06GS102A-E/SP.pdf2.DSPIC33FJ06GS102A-E/SP.pdf
  • Pranešimas
DSPIC33FJ06GS102A-E/SP specifikacijos
Dalies numeris DSPIC33FJ06GS102A-E/SP Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 5223 pcs Duomenų lapas 1.DSPIC33FJ06GS102A-E/SP.pdf2.DSPIC33FJ06GS102A-E/SP.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-SPDIP
Greitis 40 MIPs Serija dsPIC™ 33F
RAM dydis 256 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 28-DIP (0.300", 7.62mm)
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
I / O skaičius 21 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 6KB (2K x 24) FLASH 28-SPDIP Duomenų keitikliai A/D 6x10b