DSPIC33FJ06GS102-E/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ06GS102-E/SO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSPIC33FJ06GS102-E/SO
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 16BIT 6KB FLASH 28SOIC
Duomenų lapai: 1.DSPIC33FJ06GS102-E/SO.pdf2.DSPIC33FJ06GS102-E/SO.pdf3.DSPIC33FJ06GS102-E/SO.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
243 pcs
  • Pranešimas
DSPIC33FJ06GS102-E/SO specifikacijos
Dalies numeris DSPIC33FJ06GS102-E/SO Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-SOIC
Greitis 40 MIPs Serija dsPIC™ 33F
RAM dydis 256 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 6KB (6K x 8) Periferiniai įrenginiai Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
I / O skaičius 21 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 6KB (6K x 8) FLASH 28-SOIC