DSPIC33FJ06GS102A-I/SP
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSPIC33FJ06GS102A-I/SP
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 16BIT 6KB FLASH 28SDIP
Duomenų lapai: 1.DSPIC33FJ06GS102A-I/SP.pdf2.DSPIC33FJ06GS102A-I/SP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
  • Pranešimas
DSPIC33FJ06GS102A-I/SP specifikacijos
Dalies numeris DSPIC33FJ06GS102A-I/SP Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 36453 pcs Duomenų lapas 1.DSPIC33FJ06GS102A-I/SP.pdf2.DSPIC33FJ06GS102A-I/SP.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-SPDIP
Greitis 40 MIPs Serija dsPIC™ 33F
RAM dydis 256 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 28-DIP (0.300", 7.62mm)
Kiti vardai DSPIC33FJ06GS102AISP Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 21
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 6KB (2K x 24) FLASH 28-SPDIP Duomenų keitikliai A/D 6x10b