DSC6331MI1HA-033.3333
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC6331MI1HA-033.3333
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas MEMS OSCILLATOR
Duomenų lapai: DSC6331MI1HA-033.3333.pdf
  • Pranešimas
DSC6331MI1HA-033.3333 specifikacijos
Dalies numeris DSC6331MI1HA-033.3333 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas MEMS OSCILLATOR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4900 pcs Duomenų lapas DSC6331MI1HA-033.3333.pdf
Įtampa - tiekimas 1.71 V ~ 3.63 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Serija DSC63XX
Reitingai - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.89mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 33.3333MHz
Išsamus aprašymas 33.3333MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 3mA (Typ)
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) - Bazinis rezonatorius MEMS
Absoliutus traukos diapazonas (APR) -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DSC6332CI2CA-035.0000
DSC6332CI2CA-035.0000
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: SPREAD SPECTRUM MEMS OSCILLATOR
Sandelyje: 64607 pcs
parsisiųsti: DSC6332CI2CA-035.0000.pdf
RFQ
DSC6331MI1BA-027.0000
DSC6331MI1BA-027.0000
apibūdinimas: MEMS OSCILLATOR
Sandelyje: 5720 pcs
parsisiųsti: DSC6331MI1BA-027.0000.pdf
RFQ
DSC6331MI1HA-033.3333T
DSC6331MI1HA-033.3333T
apibūdinimas: OSC MEMS 33.3333MHZ LVCMOS SMD