DSC6331MI1BA-027.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC6331MI1BA-027.0000T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC6331MI1BA-027.0000T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 27.0000MHZ LVCMOS SMD
Duomenų lapai: 1.DSC6331MI1BA-027.0000T.pdf2.DSC6331MI1BA-027.0000T.pdf
  • Pranešimas
DSC6331MI1BA-027.0000T specifikacijos
Dalies numeris DSC6331MI1BA-027.0000T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 27.0000MHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 54273 pcs Duomenų lapas 1.DSC6331MI1BA-027.0000T.pdf2.DSC6331MI1BA-027.0000T.pdf
Įtampa - tiekimas 1.71 V ~ 3.63 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Serija DSC63XX
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Kiti vardai DSC6331MI1BA-027.0000TTR Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija -
Dažnio stabilumas - Dažnumas 27MHz
Išsamus aprašymas 27MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 3mA (Typ)