DSC6331MI2BA-038.0000T
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC6331MI2BA-038.0000T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas SPREAD SPECTRUM MEMS OSCILLATOR
Duomenų lapai: DSC6331MI2BA-038.0000T.pdf
  • Pranešimas
DSC6331MI2BA-038.0000T specifikacijos
Dalies numeris DSC6331MI2BA-038.0000T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 4171 pcs Duomenų lapas DSC6331MI2BA-038.0000T.pdf
Įtampa - tiekimas 1.71 V ~ 3.63 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Serija DSC63XX
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.89mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 38MHz
Išsamus aprašymas 38MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 3mA (Typ)