DSC6331MI2BA-038.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC6331MI2BA-038.0000
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas SPREAD SPECTRUM MEMS OSCILLATOR
Duomenų lapai: DSC6331MI2BA-038.0000.pdf
  • Pranešimas
DSC6331MI2BA-038.0000 specifikacijos
Dalies numeris DSC6331MI2BA-038.0000 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 4985 pcs Duomenų lapas DSC6331MI2BA-038.0000.pdf
Įtampa - tiekimas 1.71 V ~ 3.63 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Serija DSC63XX
Reitingai - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.89mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 38MHz
Išsamus aprašymas 38MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 3mA (Typ)