MAX8840EYT27+G65
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8840EYT27+G65 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX8840EYT27+G65
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.7V 150MA 6UTLGA
Duomenų lapai: 1.MAX8840EYT27+G65.pdf2.MAX8840EYT27+G65.pdf
  • Pranešimas
MAX8840EYT27+G65 specifikacijos
Dalies numeris MAX8840EYT27+G65 Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.7V 150MA 6UTLGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4426 pcs Duomenų lapas 1.MAX8840EYT27+G65.pdf2.MAX8840EYT27+G65.pdf
Įtampa (maks.) 0.135V @ 120mA (Typ) Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.7V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 6V
Tiekėjo prietaisų paketas 6-UTLGA (1.5x1.0) Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 6-UFLGA PSRR 78dB ~ 54dB (1kHz ~ 100kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.7V 150mA 6-UTLGA (1.5x1.0)
Dabartinis - silpnas (Iq) 90µA Dabartinis - rezultatas 150mA
Valdymo funkcijos Enable Bazinės dalies numeris MAX8840
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MAX8841ELT33+T
MAX8841ELT33+T
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC REG LINEAR 3.3V 150MA 6UDFN
Sandelyje: 75612 pcs
parsisiųsti: MAX8841ELT33+T.pdf
RFQ
MAX8840EYT27+
MAX8840EYT27+
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC REG LINEAR 2.7V 150MA 6UTLGA
Sandelyje: 5569 pcs
parsisiųsti: MAX8840EYT27+.pdf
RFQ
MAX8841ELT29+T
MAX8841ELT29+T
apibūdinimas: IC REG LINEAR 2.85V 150MA 6UDFN
parsisiųsti: MAX8841ELT29+T.pdf
MAX8840ELT45+TG65
MAX8840ELT45+TG65
apibūdinimas: IC REG LINEAR 4.5V 150MA 6UDFN