MAX8841ELT25+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8841ELT25+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX8841ELT25+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.5V 150MA 6UDFN
Duomenų lapai: 1.MAX8841ELT25+T.pdf2.MAX8841ELT25+T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MAX8841ELT25+T specifikacijos
Dalies numeris MAX8841ELT25+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.5V 150MA 6UDFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 83478 pcs Duomenų lapas 1.MAX8841ELT25+T.pdf2.MAX8841ELT25+T.pdf
Įtampa (maks.) 0.135V @ 120mA (Typ) Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 6V
Tiekėjo prietaisų paketas 6-uDFN (1.5x1.0) Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Strip
Paketas / dėžutė 6-WFDFN PSRR 72dB ~ 46dB (1kHz ~ 100kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai MAX8841ELT25+
MAX8841ELT25+TTR
MAX8841ELT25+TTR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA 6-uDFN (1.5x1.0) Dabartinis - silpnas (Iq) 90µA
Dabartinis - rezultatas 150mA Valdymo funkcijos Enable