MAX8840ELT33+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8840ELT33+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX8840ELT33+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.3V 150MA 6UDFN
Duomenų lapai: 1.MAX8840ELT33+T.pdf2.MAX8840ELT33+T.pdf
  • Pranešimas
MAX8840ELT33+T specifikacijos
Dalies numeris MAX8840ELT33+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.3V 150MA 6UDFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 89050 pcs Duomenų lapas 1.MAX8840ELT33+T.pdf2.MAX8840ELT33+T.pdf
Įtampa (maks.) 0.12V @ 120mA (Typ) Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 6V
Tiekėjo prietaisų paketas 6-uDFN (1.5x1.0) Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-WFDFN PSRR 78dB ~ 54dB (1kHz ~ 100kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai MAX8840ELT33+
MAX8840ELT33+T-ND
MAX8840ELT33+TTR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA 6-uDFN (1.5x1.0)
Dabartinis - silpnas (Iq) 90µA Dabartinis - rezultatas 150mA