MAX8840ELT45+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8840ELT45+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX8840ELT45+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 4.5V 150MA 6UDFN
Duomenų lapai: 1.MAX8840ELT45+T.pdf2.MAX8840ELT45+T.pdf
  • Pranešimas
MAX8840ELT45+T specifikacijos
Dalies numeris MAX8840ELT45+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC REG LINEAR 4.5V 150MA 6UDFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4016 pcs Duomenų lapas 1.MAX8840ELT45+T.pdf2.MAX8840ELT45+T.pdf
Įtampa (maks.) 0.12V @ 120mA (Typ) Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 4.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 6V
Tiekėjo prietaisų paketas 6-uDFN (1.5x1.0) Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-WFDFN PSRR 78dB ~ 54dB (1kHz ~ 100kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.5V 150mA 6-uDFN (1.5x1.0)
Dabartinis - silpnas (Iq) 90µA Dabartinis - rezultatas 150mA
Valdymo funkcijos Enable Bazinės dalies numeris MAX8840
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MAX8840ELT45+TG65
MAX8840ELT45+TG65
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC REG LINEAR 4.5V 150MA 6UDFN
Sandelyje: 102037 pcs
parsisiųsti: MAX8840ELT45+TG65.pdf
RFQ
MAX8840EYT27+G65
MAX8840EYT27+G65
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC REG LINEAR 2.7V 150MA 6UTLGA