DS2252T-64-16#
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS2252T-64-16# Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DS2252T-64-16#
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 64KB NVSRAM 40SIMM
Duomenų lapai: DS2252T-64-16#.pdf
  • Pranešimas
DS2252T-64-16# specifikacijos
Dalies numeris DS2252T-64-16# Gamintojas Maxim Integrated
Galimas kiekis 4159 pcs Duomenų lapas DS2252T-64-16#.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 40-SIMM
Greitis 16MHz Serija DS225x
RAM dydis - Programos atminties tipas NVSRAM
Programos atminties dydis 64KB (64K x 8) Periferiniai įrenginiai Power-Fail Reset, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 40-SIMM
Kiti vardai DS2252T6416 Osciliatoriaus tipas External
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) I / O skaičius 32
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas 8051 DS225x Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 64KB (64K x 8) NVSRAM 40-SIMM
Duomenų keitikliai - Pagrindinis dydis 8-Bit
Pagrindinis procesorius 8051 Ryšiai SIO, UART/USART
Bazinės dalies numeris DS2252
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DS2252T-32-16
DS2252T-32-16
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC MCU 8BIT 32KB NVSRAM 40SIMM
Sandelyje: 5758 pcs
parsisiųsti: DS2252T-32-16.pdf
RFQ
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC MCU 8BIT 128KB NVSRAM 40SIMM
Sandelyje: 4320 pcs
parsisiųsti: DS2252T-128-16.pdf
RFQ
DS229E
DS229E
apibūdinimas: IC TXRX TRI 5V RS-232 20-TSSOP
parsisiųsti: DS229E.pdf
DS2291/87-22291-000
DS2291/87-22291-000
apibūdinimas: IC STIK T1 LONG LOOP 5V 30-SIP
parsisiųsti: DS2291/87-22291-000.pdf
apibūdinimas: IC MCU 8BIT 64KB NVSRAM 72SIMM
DS229+
DS229+
apibūdinimas: IC TXRX TRI 5V RS-232 20-DIP
parsisiųsti: DS229+.pdf
DS227
DS227
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: PART DESOLDERING HEAD A
Sandelyje: 826 pcs
parsisiųsti:
DS2252T-64-16
DS2252T-64-16
apibūdinimas: IC MCU 8BIT 64KB NVSRAM 40SIMM
parsisiųsti: DS2252T-64-16.pdf
apibūdinimas: IC CTRLR/MON STIK T1 FDL 30-PIN
parsisiųsti:
parsisiųsti: DS229.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus