DS2252T-128-16#
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS2252T-128-16# Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DS2252T-128-16#
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 128KB NVSRAM 40SIMM
Duomenų lapai: DS2252T-128-16#.pdf
  • Pranešimas
DS2252T-128-16# specifikacijos
Dalies numeris DS2252T-128-16# Gamintojas Maxim Integrated
Galimas kiekis 5140 pcs Duomenų lapas DS2252T-128-16#.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 40-SIMM
Greitis 16MHz Serija DS225x
RAM dydis - Programos atminties tipas NVSRAM
Programos atminties dydis 128KB (128K x 8) Periferiniai įrenginiai Power-Fail Reset, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 40-SIMM
Osciliatoriaus tipas External Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)
I / O skaičius 32 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas 8051 DS225x Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 128KB (128K x 8) NVSRAM 40-SIMM Duomenų keitikliai -