DS2252T-32-16#
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS2252T-32-16# Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DS2252T-32-16#
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 32KB NVSRAM 40SIMM
Duomenų lapai: DS2252T-32-16#.pdf
  • Pranešimas
DS2252T-32-16# specifikacijos
Dalies numeris DS2252T-32-16# Gamintojas Maxim Integrated
Galimas kiekis 4259 pcs Duomenų lapas DS2252T-32-16#.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 40-SIMM
Greitis 16MHz Serija DS225x
RAM dydis - Programos atminties tipas NVSRAM
Programos atminties dydis 32KB (32K x 8) Periferiniai įrenginiai Power-Fail Reset, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 40-SIMM
Osciliatoriaus tipas External Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)
I / O skaičius 32 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas 8051 DS225x Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 32KB (32K x 8) NVSRAM 40-SIMM Duomenų keitikliai -
Pagrindinis dydis 8-Bit Pagrindinis procesorius 8051
Ryšiai SIO, UART/USART Bazinės dalies numeris DS2252
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DS2252T-64-16
DS2252T-64-16
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC MCU 8BIT 64KB NVSRAM 40SIMM
Sandelyje: 4849 pcs
parsisiųsti: DS2252T-64-16.pdf
RFQ
DS229
DS229
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC TXRX TRI 5V RS-232 20-DIP
Sandelyje: 5679 pcs
parsisiųsti: DS229.pdf
RFQ
apibūdinimas: IC MCU 8BIT 32KB NVSRAM 72SIMM
parsisiųsti: DS2251T-32-16#.pdf