DS2251T-64-16#
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DS2251T-64-16#
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 64KB NVSRAM 72SIMM
Duomenų lapai: DS2251T-64-16#.pdf
  • Pranešimas
DS2251T-64-16# specifikacijos
Dalies numeris DS2251T-64-16# Gamintojas Maxim Integrated
Galimas kiekis 5994 pcs Duomenų lapas DS2251T-64-16#.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 72-SIMM
Greitis 16MHz Serija DS225x
RAM dydis - Programos atminties tipas NVSRAM
Programos atminties dydis 64KB (64K x 8) Periferiniai įrenginiai Power-Fail Reset, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 72-SIMM
Osciliatoriaus tipas External Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)
I / O skaičius 32 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas 8051 DS225x Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 64KB (64K x 8) NVSRAM 72-SIMM Duomenų keitikliai -