LMK62I0-156M25SIAT
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LMK62I0-156M25SIAT
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas 6 PIN HCSL 25PPM 156.25MHZ OSC
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LMK62I0-156M25SIAT specifikacijos
Dalies numeris LMK62I0-156M25SIAT Gamintojas N/A
apibūdinimas 6 PIN HCSL 25PPM 156.25MHZ OSC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 33064 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 3.135 V ~ 3.465 V Įveskite Clock Oscillator
Tiekėjo prietaisų paketas 6-QFM (7x5) Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 6-SMD Module
Kiti vardai 296-47592-2
LMK62I0-156M25SIAT-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Dažnumas 156.25MHz Išsamus aprašymas Clock Oscillator IC 156.25MHz 6-QFM (7x5)
Dabartinis - tiekimas 90mA Grafas -