LMK62A2-266M66SIAR
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LMK62A2-266M66SIAR
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas LMK62A2-266M66SIAR
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LMK62A2-266M66SIAR specifikacijos
Dalies numeris LMK62A2-266M66SIAR Gamintojas N/A
apibūdinimas LMK62A2-266M66SIAR "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 36959 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 3.135 V ~ 3.465 V Įveskite Clock Oscillator
Tiekėjo prietaisų paketas 6-QFM (5x3.2) Serija -
Paketas / dėžutė 6-SMD Module Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks
Dažnumas 266.66MHz Išsamus aprašymas Clock Oscillator IC 266.66MHz 6-QFM (5x3.2)
Dabartinis - tiekimas 95mA Grafas -