LMK62E0-156M25SIAR
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LMK62E0-156M25SIAR
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas LMK62E0-156M25SIAR
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LMK62E0-156M25SIAR specifikacijos
Dalies numeris LMK62E0-156M25SIAR Gamintojas N/A
apibūdinimas LMK62E0-156M25SIAR "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 43079 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 3.135 V ~ 3.465 V Įveskite Clock Oscillator
Tiekėjo prietaisų paketas 6-QFM (5x3.2) Serija -
Paketas / dėžutė 6-SMD Module Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Dažnumas 156.25MHz Išsamus aprašymas Clock Oscillator IC 156.25MHz 6-QFM (5x3.2)
Dabartinis - tiekimas 95mA Grafas -