LMK62E2-156M25SIAT
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LMK62E2-156M25SIAT
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas LMK62XXX 5 X 3.2 MM 50 PPM 156M2
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LMK62E2-156M25SIAT specifikacijos
Dalies numeris LMK62E2-156M25SIAT Gamintojas N/A
apibūdinimas LMK62XXX 5 X 3.2 MM 50 PPM 156M2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 35004 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 3.135 V ~ 3.465 V Įveskite Clock Oscillator
Tiekėjo prietaisų paketas 6-QFM (5x3.2) Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 6-SMD Module
Kiti vardai 296-46901-2
LMK62E2-156M25SIAT-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Dažnumas 156.25MHz Išsamus aprašymas Clock Oscillator IC 156.25MHz 6-QFM (5x3.2)
Dabartinis - tiekimas 95mA Grafas -