LMK61E0-156M25SIAT
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LMK61E0-156M25SIAT
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas ULTRA-LOW-NOISE OSCILLATOR 25PP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
LMK61E0-156M25SIAT specifikacijos
Dalies numeris LMK61E0-156M25SIAT Gamintojas N/A
Galimas kiekis 10033 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 3.135 V ~ 3.465 V Įveskite Clock Oscillator
Tiekėjo prietaisų paketas 6-QFM (7x5) Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 6-SMD Module
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dažnumas 156.25MHz
Išsamus aprašymas Clock Oscillator IC 156.25MHz 6-QFM (7x5) Dabartinis - tiekimas 162mA