LMK61E0-050M00SIAT
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LMK61E0-050M00SIAT
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas ULTRA-LOW JITTER STANDARD DIFFER
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
LMK61E0-050M00SIAT specifikacijos
Dalies numeris LMK61E0-050M00SIAT Gamintojas N/A
Galimas kiekis 15973 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 3.135 V ~ 3.465 V Įveskite Clock Oscillator
Tiekėjo prietaisų paketas 6-QFM (7x5) Serija -
Paketas / dėžutė 6-SMD Module Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dažnumas 50MHz
Išsamus aprašymas Clock Oscillator IC 50MHz 6-QFM (7x5) Dabartinis - tiekimas 162mA