LMK61E0-156M25SIAR
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LMK61E0-156M25SIAR
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas LMK61E0-156M25SIAR
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LMK61E0-156M25SIAR specifikacijos
Dalies numeris LMK61E0-156M25SIAR Gamintojas N/A
apibūdinimas LMK61E0-156M25SIAR "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 15816 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 3.135 V ~ 3.465 V Įveskite Clock Oscillator
Tiekėjo prietaisų paketas 6-QFM (7x5) Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 6-SMD Module
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Dažnumas 156.25MHz
Išsamus aprašymas Clock Oscillator IC 156.25MHz 6-QFM (7x5) Dabartinis - tiekimas 162mA