LMK61E0-050M00SIAR
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LMK61E0-050M00SIAR
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas LMK61E0-050M00SIAR
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LMK61E0-050M00SIAR specifikacijos
Dalies numeris LMK61E0-050M00SIAR Gamintojas N/A
apibūdinimas LMK61E0-050M00SIAR "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 25088 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 3.135 V ~ 3.465 V Įveskite Clock Oscillator
Tiekėjo prietaisų paketas 6-QFM (7x5) Serija -
Paketas / dėžutė 6-SMD Module Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Dažnumas 50MHz Išsamus aprašymas Clock Oscillator IC 50MHz 6-QFM (7x5)
Dabartinis - tiekimas 162mA Grafas -