LM3677TL-1.2/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM3677TL-1.2/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG BCK 1.2V 0.6A SYNC 5-USMD
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LM3677TL-1.2/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM3677TL-1.2/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG BCK 1.2V 0.6A SYNC 5-USMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 86722 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.2V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 2.7V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V