LM3677TL-1.82/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM3677TL-1.82/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG BCK 1.82V 0.6A SYNC 5USMD
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
750 pcs
  • Pranešimas
LM3677TL-1.82/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM3677TL-1.82/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG BCK 1.82V 0.6A SYNC 5USMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 63974 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.82V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 2.7V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas Yes
Tiekėjo prietaisų paketas 5-DSBGA (1.41x1.08) Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 5-WFBGA, DSBGA
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai LM3677TL-1.82/NOPBTR
LM3677TL-1.82TR
LM3677TL-1.82TR-ND
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C (TA)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Down
Dažnis - perjungimas 3MHz Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.82V 1 Output 600mA 5-WFBGA, DSBGA
Dabartinis - rezultatas 600mA Bazinės dalies numeris LM3677