LM3677TL-1.875/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM3677TL-1.875/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG BUCK 1.875V 0.6A 5USMD
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM3677TL-1.875/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM3677TL-1.875/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG BUCK 1.875V 0.6A 5USMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4699 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.875V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 2.7V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas Yes
Tiekėjo prietaisų paketas 5-DSBGA (1.41x1.08) Serija -
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 5-WFBGA, DSBGA
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai LM3677TL-1.875/NOPBDKR
LM3677TL-1.875DKR
LM3677TL-1.875DKR-ND
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C (TA)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Funkcija Step-Down Dažnis - perjungimas 3MHz
Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.875V 1 Output 600mA 5-WFBGA, DSBGA Dabartinis - rezultatas 600mA