LM3677LEX-1.2/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM3677LEX-1.2/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG BUCK 1.2V 0.6A SYNC 6USON
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM3677LEX-1.2/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM3677LEX-1.2/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG BUCK 1.2V 0.6A SYNC 6USON "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4351 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.2V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 2.7V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas Yes
Tiekėjo prietaisų paketas 6-LLP (2.0x1.5) Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 6-UFDFN
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai LM3677LEX-1.2
LM3677LEX-1.2-ND
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C (TA)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Funkcija Step-Down Dažnis - perjungimas 3MHz
Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.2V 1 Output 600mA 6-UFDFN Dabartinis - rezultatas 600mA