82-CBSFSV-4.0X4.5X1.25
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 82-CBSFSV-4.0X4.5X1.25
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 82-CBSFSV-4.0X4.5X1.25--82S36--C
Duomenų lapai: 82-CBSFSV-4.0X4.5X1.25.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
82-CBSFSV-4.0X4.5X1.25 specifikacijos
Dalies numeris 82-CBSFSV-4.0X4.5X1.25 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 82-CBSFSV-4.0X4.5X1.25--82S36--C "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5707 pcs Duomenų lapas 82-CBSFSV-4.0X4.5X1.25.pdf
Plotis - apskritai 4.000" (101.60mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 80-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 4.500" (114.30mm) Aukštis - apskritai 1.250" (31.75mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 4.000" (101.60mm) X 4.500" (114.30mm) Vent Holes in Pattern Through Hole