82-CBSASV-2.5X4.0X0.8
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 82-CBSASV-2.5X4.0X0.8
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 82-CBSASV-2.5X4.0X0.8--82S16--CI
Duomenų lapai: 82-CBSASV-2.5X4.0X0.8.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
82-CBSASV-2.5X4.0X0.8 specifikacijos
Dalies numeris 82-CBSASV-2.5X4.0X0.8 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 82-CBSASV-2.5X4.0X0.8--82S16--CI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5492 pcs Duomenų lapas 82-CBSASV-2.5X4.0X0.8.pdf
Plotis - apskritai 2.500" (63.50mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 80-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 4.000" (101.60mm) Aukštis - apskritai 0.800" (20.32mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Through Hole