82-CBSFSV-3.25X3.75X1.68
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 82-CBSFSV-3.25X3.75X1.68
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 82-CBSFSV-3.25X3.75X1.68--82S51-
Duomenų lapai: 82-CBSFSV-3.25X3.75X1.68.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
82-CBSFSV-3.25X3.75X1.68 specifikacijos
Dalies numeris 82-CBSFSV-3.25X3.75X1.68 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 82-CBSFSV-3.25X3.75X1.68--82S51- "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4643 pcs Duomenų lapas 82-CBSFSV-3.25X3.75X1.68.pdf
Plotis - apskritai 3.250" (82.55mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 80-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 3.750" (95.25mm) Aukštis - apskritai 1.680" (42.67mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 3.250" (82.55mm) X 3.750" (95.25mm) Vent Holes in Pattern Through Hole