82-CBSFDV-2.0X2.0X1.5
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 82-CBSFDV-2.0X2.0X1.5
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 82-CBSFDV-2.0X2.0X1.5--82S67--CI
Duomenų lapai: 82-CBSFDV-2.0X2.0X1.5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
82-CBSFDV-2.0X2.0X1.5 specifikacijos
Dalies numeris 82-CBSFDV-2.0X2.0X1.5 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 82-CBSFDV-2.0X2.0X1.5--82S67--CI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 2920 pcs Duomenų lapas 82-CBSFDV-2.0X2.0X1.5.pdf
Plotis - apskritai 2.000" (50.80mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 80-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 2.000" (50.80mm) Aukštis - apskritai 1.500" (38.10mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole