52-CBSU-25.5
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 52-CBSU-25.5
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 52-CBSU-25.5--52S105
Duomenų lapai: 52-CBSU-25.5.pdf
  • Pranešimas
52-CBSU-25.5 specifikacijos
Dalies numeris 52-CBSU-25.5 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 52-CBSU-25.5--52S105 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3846 pcs Duomenų lapas 52-CBSU-25.5.pdf
Plotis - apskritai 25.500" (647.70mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 50-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras - Aukštis - apskritai 0.500" (12.70mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 25.500" (647.70mm) X Vent Holes in Pattern Through Hole