52-CBSFN-2.5X7.0X0.5
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 52-CBSFN-2.5X7.0X0.5
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 52-CBSFN-2.5X7.0X0.5--52S148--CI
Duomenų lapai: 52-CBSFN-2.5X7.0X0.5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
52-CBSFN-2.5X7.0X0.5 specifikacijos
Dalies numeris 52-CBSFN-2.5X7.0X0.5 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 52-CBSFN-2.5X7.0X0.5--52S148--CI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 2095 pcs Duomenų lapas 52-CBSFN-2.5X7.0X0.5.pdf
Plotis - apskritai 2.500" (63.50mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 50-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 7.000" (177.80mm) Aukštis - apskritai 0.500" (12.70mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 7.000" (177.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole