52-CBSFP-2.0X3.0X0.575
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 52-CBSFP-2.0X3.0X0.575
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 52-CBSFP-2.0X3.0X0.575--52S44--C
Duomenų lapai: 52-CBSFP-2.0X3.0X0.575.pdf
  • Pranešimas
52-CBSFP-2.0X3.0X0.575 specifikacijos
Dalies numeris 52-CBSFP-2.0X3.0X0.575 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 52-CBSFP-2.0X3.0X0.575--52S44--C "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3954 pcs Duomenų lapas 52-CBSFP-2.0X3.0X0.575.pdf
Plotis - apskritai 2.000" (50.80mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 50-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 3.000" (76.20mm) Aukštis - apskritai 0.575" (14.61mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 3.000" (76.20mm) Vent Holes in Pattern Through Hole