52-CBSF-4.0X4.0X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 52-CBSF-4.0X4.0X0.5
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 52-CBSF-4.0X4.0X0.5--52S37--CIRC
Duomenų lapai: 52-CBSF-4.0X4.0X0.5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
52-CBSF-4.0X4.0X0.5 specifikacijos
Dalies numeris 52-CBSF-4.0X4.0X0.5 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 52-CBSF-4.0X4.0X0.5--52S37--CIRC "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4092 pcs Duomenų lapas 52-CBSF-4.0X4.0X0.5.pdf
Plotis - apskritai 4.000" (101.60mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 50-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 4.000" (101.60mm) Aukštis - apskritai 0.500" (12.70mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 4.000" (101.60mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Through Hole