52-CBSF-2.0X2.25X0.5
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 52-CBSF-2.0X2.25X0.5
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 52-CBSF-2.0X2.25X0.5.--52S56--CI
Duomenų lapai: 52-CBSF-2.0X2.25X0.5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
52-CBSF-2.0X2.25X0.5 specifikacijos
Dalies numeris 52-CBSF-2.0X2.25X0.5 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 52-CBSF-2.0X2.25X0.5.--52S56--CI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 7925 pcs Duomenų lapas 52-CBSF-2.0X2.25X0.5.pdf
Plotis - apskritai 2.000" (50.80mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 50-CBS
Kiti vardai 52-CBSF-2.0X2.25X0.5.
52-CBSF-2.0X2.25X0.5.-ND
Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Ilgis - bendras 2.250" (57.15mm)
Aukštis - apskritai 0.500" (12.70mm) Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 2.250" (57.15mm) Vent Holes in Pattern Through Hole