52-CBSASV-3.0X5.0X0.5
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 52-CBSASV-3.0X5.0X0.5
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 52-CBSASV-3.0X5.0X0.5--52S99--CI
Duomenų lapai: 52-CBSASV-3.0X5.0X0.5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
52-CBSASV-3.0X5.0X0.5 specifikacijos
Dalies numeris 52-CBSASV-3.0X5.0X0.5 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 52-CBSASV-3.0X5.0X0.5--52S99--CI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3603 pcs Duomenų lapas 52-CBSASV-3.0X5.0X0.5.pdf
Plotis - apskritai 3.000" (76.20mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 50-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 5.000" (127.00mm) Aukštis - apskritai 0.500" (12.70mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 3.000" (76.20mm) X 5.000" (127.00mm) Vent Holes in Pattern Through Hole