50-CBSFSV-1.5X4.0X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
50-CBSFSV-1.5X4.0X0.5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 50-CBSFSV-1.5X4.0X0.5
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 50-CBSFSV-1.5X4.0X0.5--50S33--CI
Duomenų lapai: 50-CBSFSV-1.5X4.0X0.5.pdf
  • Pranešimas
50-CBSFSV-1.5X4.0X0.5 specifikacijos
Dalies numeris 50-CBSFSV-1.5X4.0X0.5 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 50-CBSFSV-1.5X4.0X0.5--50S33--CI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3638 pcs Duomenų lapas 50-CBSFSV-1.5X4.0X0.5.pdf
Plotis - apskritai 1.500" (38.10mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 50-CBS
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 4.000" (101.60mm) Aukštis - apskritai 0.500" (12.70mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount