50-CBSF-2.0X3.0X0.75
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
50-CBSF-2.0X3.0X0.75 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 50-CBSF-2.0X3.0X0.75
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 50-CBSF-2.0X3.0X0.75--50S20--CIR
Duomenų lapai: 50-CBSF-2.0X3.0X0.75.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
50-CBSF-2.0X3.0X0.75 specifikacijos
Dalies numeris 50-CBSF-2.0X3.0X0.75 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 50-CBSF-2.0X3.0X0.75--50S20--CIR "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5645 pcs Duomenų lapas 50-CBSF-2.0X3.0X0.75.pdf
Plotis - apskritai 2.000" (50.80mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 50-CBS
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 3.000" (76.20mm) Aukštis - apskritai 0.750" (19.05mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 3.000" (76.20mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount