50-CBSFN-2.50X3.75X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
50-CBSFN-2.50X3.75X0.5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 50-CBSFN-2.50X3.75X0.5
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 50-CBSFN-2.50X3.75X0.50--50S32--
Duomenų lapai: 50-CBSFN-2.50X3.75X0.5.pdf
  • Pranešimas
50-CBSFN-2.50X3.75X0.5 specifikacijos
Dalies numeris 50-CBSFN-2.50X3.75X0.5 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 50-CBSFN-2.50X3.75X0.50--50S32-- "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 2977 pcs Duomenų lapas 50-CBSFN-2.50X3.75X0.5.pdf
Plotis - apskritai 2.500" (63.50mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 50-CBS
Kiti vardai 50-CBSFN-2.50X3.75X0.50
50-CBSFN-2.50X3.75X0.50-ND
Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Ilgis - bendras 3.750" (95.25mm)
Aukštis - apskritai 0.500" (12.70mm) Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 3.750" (95.25mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount