50-CBSF-2.5X4.5X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
50-CBSF-2.5X4.5X0.5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 50-CBSF-2.5X4.5X0.5
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 50-CBSF-2.5X4.5X0.50--50S36--CIR
Duomenų lapai: 50-CBSF-2.5X4.5X0.5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
50-CBSF-2.5X4.5X0.5 specifikacijos
Dalies numeris 50-CBSF-2.5X4.5X0.5 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 50-CBSF-2.5X4.5X0.50--50S36--CIR "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3677 pcs Duomenų lapas 50-CBSF-2.5X4.5X0.5.pdf
Plotis - apskritai 2.500" (63.50mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 50-CBS
Kiti vardai 50-CBSF-2.5X4.5X0.50
50-CBSF-2.5X4.5X0.50-ND
Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Ilgis - bendras 4.500" (114.30mm)
Aukštis - apskritai 0.500" (12.70mm) Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 4.500" (114.30mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount