44-CBSF-3.0X4.5X0.4
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 44-CBSF-3.0X4.5X0.4
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 44-CBSF-3.0X4.5X0.40--44S415--CI
Duomenų lapai: 44-CBSF-3.0X4.5X0.4.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
44-CBSF-3.0X4.5X0.4 specifikacijos
Dalies numeris 44-CBSF-3.0X4.5X0.4 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 44-CBSF-3.0X4.5X0.40--44S415--CI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4204 pcs Duomenų lapas 44-CBSF-3.0X4.5X0.4.pdf
Plotis - apskritai 3.000" (76.20mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 40-CBS
Kiti vardai 44-CBSF-3.0X4.5X0.40
44-CBSF-3.0X4.5X0.40-ND
Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Ilgis - bendras 4.500" (114.30mm)
Aukštis - apskritai 0.400" (10.16mm) Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 3.000" (76.20mm) X 4.500" (114.30mm) Vent Holes in Pattern Through Hole