44-CBSF-4.5X6.5X0.4
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 44-CBSF-4.5X6.5X0.4
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 44-CBSF-4.5X6.5X0.4--44S400--CIR
Duomenų lapai: 44-CBSF-4.5X6.5X0.4.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
44-CBSF-4.5X6.5X0.4 specifikacijos
Dalies numeris 44-CBSF-4.5X6.5X0.4 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 44-CBSF-4.5X6.5X0.4--44S400--CIR "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3629 pcs Duomenų lapas 44-CBSF-4.5X6.5X0.4.pdf
Plotis - apskritai 4.500" (114.30mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 40-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 6.500" (165.10mm) Aukštis - apskritai 0.400" (10.16mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 4.500" (114.30mm) X 6.500" (165.10mm) Vent Holes in Pattern Through Hole