44-CBSF-2.5X4.0X0.5
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 44-CBSF-2.5X4.0X0.5
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 44-CBSF-2.5X4.0X0.50--44S360--CI
Duomenų lapai: 44-CBSF-2.5X4.0X0.5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
30 pcs
  • Pranešimas
44-CBSF-2.5X4.0X0.5 specifikacijos
Dalies numeris 44-CBSF-2.5X4.0X0.5 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 44-CBSF-2.5X4.0X0.50--44S360--CI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5536 pcs Duomenų lapas 44-CBSF-2.5X4.0X0.5.pdf
Plotis - apskritai 2.500" (63.50mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 40-CBS
Kiti vardai 44-CBSF-2.5X4.0X0.50
44-CBSF-2.5X4.0X0.50-ND
Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Ilgis - bendras 4.000" (101.60mm)
Aukštis - apskritai 0.500" (12.70mm) Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Through Hole