44-CBSF-2.75X2.5X0.593
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 44-CBSF-2.75X2.5X0.593
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 44-CBSF-2.75X2.5X0.593--44S245--
Duomenų lapai: 44-CBSF-2.75X2.5X0.593.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
30 pcs
  • Pranešimas
44-CBSF-2.75X2.5X0.593 specifikacijos
Dalies numeris 44-CBSF-2.75X2.5X0.593 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 44-CBSF-2.75X2.5X0.593--44S245-- "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 6420 pcs Duomenų lapas 44-CBSF-2.75X2.5X0.593.pdf
Plotis - apskritai 2.750" (69.85mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 40-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 2.500" (63.50mm) Aukštis - apskritai 0.593" (15.06mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.750" (69.85mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Through Hole